Новини проекту
Відбулася міжнародна науково-практична конференція
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 15 чоловік

ТРЕНІНГ "ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ СЕРВІСІВ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ"

Дата: 8 січня о 12:39, Оновлено 9 січня о 11:03
65 переглядів

Сьогодні уявити життя без комп'ютера, Інтернету та IT технологій практично неможливо. Ми спостерігаємо, як росте покоління візуалів, для яких головним джерелом інформації є зоровий ряд. Все це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі є використання хмарних сервісів.

     Як показує досвід розвинених зарубіжних країн, впровадження в освітній процес «хмарних обчислень» є відмінним рішенням проблем комп'ютеризації освіти. До переваг використання хмароорієнтованого навчального середовища можна віднести підвищення активізації навчальної діяльності учнів та мотивації до навчання, економію навчального часу ― акцент переміщується на відпрацювання навичок, розвиток логічного мислення, пам'яті, можливість взаємодії з освітніми сервісами, що в цілому підвищує ефективність навчального процесу.

    Спрямуванню діяльності педагогів до використання хмарних сервісів та створення умов для формування мобільного учня була присвячена участь вчителів опорного закладу в тренінгу «Використання хмарних сервісів Microsoft в освітньому середовищі», який 4 та 5 січня на базі закладу провела Валентина Уманець, вчитель інформатики НВК № 240 «Соціум» м.Києва, учасник міжнародної спільноти Microsoft Партнерство в навчанні, сертифікований учитель-тренер програми «Хмарні сервіси в освіті», Тренер Microsoft.

  

    Програма тренінгу була цікавою та насиченою. Слухачі мали змогу ознайомитись з інтенсифікацією процесу навчання за допомогою використання хмарних сервісів, отримати практичні навички використання хмарних сервісів на різних етапах уроку, під час організації та проведення позакласних заходів.

     Після тематичного тренінгу кожен його учасник отримав сертифікат про проходження курсів.

  

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.