Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 29 чоловік

Шановні юнаки та дівчата! Третій відділ (смт. Теплик) Гайсинського РТЦК та СП запрошує Вас на навчання до вищих військових навчальних закладів

Дата: 20 лютого о 10:58, Оновлено 20 лютого о 11:23
36 переглядів

Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), в яких можливо отримати додатково до військової ще й цивільну спеціальність. Перевагою вищих військових навчальних закладів сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами, БЕЗКОШТОВНО!

На військову службу на посади курсантів до ВВНЗ, підрозділів приймаються громадяни України за власним бажанням (як юнаки так і дівчата), які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, склали вступні іспити, а також придатні до військової служби за станом здоров’я і віком: цивільна молодь віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання; військовослужбовці та військовозобов’язані віком від 18 до 30 років, які не мають військових звань офіцерського складу. Держава надає сьогодні можливість не тільки отримати професію, військову спеціальність, але й працевлаштовує без зайвого клопоту. Професійне призначення випускника військового коледжу сержантського складу – проходження військової служби на первинних посадах головного сержанта роти, головного сержанта батальйону.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У ВВНЗ або ВІЙСЬКОВИХ КОЛЕДЖАХ:

– здобуття якісної освіти та престижного диплому (військового та цивільного) БЕЗКОШТОВНО;

– гарантована місячна стипендія;

– соціальні гарантії згідно з законодавством;

– безкоштовне житло, обмундирування, харчування, грошове і медичне забезпечення;

– безкоштовне професійно-технічне навчання водіїв автотранспортних засобів категорії «С»;

– гарантоване місце для продовження військової служби на офіцерських (сержантських) посадах у Збройних Силах України, інших силових міністерствах і відомствах після закінчення навчання;

– після закінчення коледжу можливе зарахування на 2 (3)-й курс ВВНЗ;

– пільги для сім’ї;– гідне грошове забезпечення та своєчасну виплату коштів.

Особи, які виявили бажання вступити до ВВНЗ або військового коледжу, повинні ознайомитись з умовами вступу до військового закладу та в період з 1 березня до 31 червня подати заяву до третього відділу Гайсинського РТЦК та СП за адресою:: смт.Теплик, вул.В.Чорновола,4ж.Тел.: +380731788066!

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У ВВНЗ або ВІЙСЬКОВИХ КОЛЕДЖАХ:

– гарантована місячна стипендія;

– соціальні гарантії згідно з законодавством;

– після закінчення коледжу можливе зарахування на 2 (3)-й курс ВВНЗ;

– пільги для сім’ї;– гідне грошове забезпечення та своєчасну виплату коштів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.