Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Районний семінар вчителів української мови та літератури

Date: 11 грудня 2017 о 12:47, Refreshed 11 грудня 2017 о 13:15

Районний семінар вчителів української мови та літератури

1 лютого 2017 року Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів радо зустрічала учасників районного семінару вчителів української мови та літератури на чолі з      Риженко С.О. –  завідуючою районним методичним кабінетом Теплицької районної державної адміністрації.

Тема семінару – «Життєва компетентність учня – основа розвитку особистості». У його роботі взяли участь усі вчителі української мови та літератури району.

Програма семінару була дуже насиченою. Після реєстрації та привітання вчителі  відвідали урок у 8 класі  «Урок мовленнєвого розвитку. Усний твір – опис пам’ятки історії та культури в публіцистичному стилі з використанням односкладних речень», який провела  учитель української мови та літератури  Мудрак Олена Володимирівна.

Продовженням семінару став майстер-клас «Есе. Бачимо…Розуміємо…Творимо…», проведений  Кошельниковою Оксаною Вікторівною, заступником директора школи з виховної роботи, вчителем української мови та літератури. Учителі на декілька хвилин поринули в атмосферу творчості,  написавши   есе.

Учасники семінару отримали велике задоволення від виховного заходу «Тихий сум Галини Журби»,  який підготували й провели учні 9-10 класів під керівництвом заступника директора школи з навчально-виховної роботи, вчительки української мови та літератури Тонкопій Тетяни Вікторівни.

Незабутні враження залишилися після  поїздки до пам’ятного знаку Галині Журбі

Завідувач районного методичного кабінету Світлана Риженко проінформувала присутніх про результати участі учнів шкіл району в районному та обласному етапах конкурсах з української мови імені Т. Шевченка, П. Яцика, у ІІ, ІІІ етапах олімпіади з української мови та літератури

Кожен учасник районного семінару  до свого педагогічного доробку отримав  матеріали  досвіду  роботи учителів Соболівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Comments:
Only authorized users can leave comments.